Новини

У Річних загальних зборах СКУ, які офіційно відкрились 11 вересня 2015 р. у Інституті Сервантеса, взяли участь 64 делегати та 53 гостей із 20 країн світу.

Під час робочих сесій було обговорено питання про боротьбу з російською дезінформацією, захист людських і національних прав українців, координацію міжнародних зусиль на підтримку України та розвиток гуманітарних ініціатив, у тому числі й проекту СКУ “Захист патріотів”.

Делегати також проаналізували представлені на Річних загальних зборах звіти та обговорили проекти, спрямовані на подальше посилення діяльності СКУ.

12 вересня 2015 р., на запрошення української громади Мадриду, делегати і гості побували на концерті з нагоди 70-ліття поселення українців у Іспанії та 10-ліття складової організації СКУ, Асоціації “Українська громада Іспанії за права, честь і гідність українців”.

13 вересня 2015 р. СКУ провів у центрі Мадриду мирну ходу “Світове українство з Україною” за участю делегатів і гостей Річних загальних зборів та місцевого населення, продемонструвавши свою єдність з народом України в боротьбі з російською агресією. Після цього учасники побували на Божественній літургії в Церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії.

scu1

scu2

scu3

В роботі Річних загальних зборів взяли участь і засновники Іспано-Української Торгової Палати для розвитку» Михайло Петруняк та Дмитро Голіней, які також репрезентували Федерацію українських асоціацій Іспанії та асоціацію українців Валенсійської автономії.