Заходи

7 квітня 2015 року в Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулася презентація «Іспансько-Української торгової палати для розвитку», яка покликана допомагати Україні у важкий час становлення і ставить за ціль залучення інвестицій в економіку України та лобіювання інтересів України в Європі та світі.

На заході були присутні іспанські дипломати та дипломати з інших країн, голова торгового представництва в Україні, торговий аташе Посольства Іспанії в Україні Май Абраін Родрігес, голова Комітету Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Королівством Іспанія народний депутат Ігор Діденко, представники Президента України, члени Уряду України, представники міністерств і відомств, віце-президент ТПП України Валерій Король, віце-президент Міжнародної Торгової Палати(ICC), керівники оргкомітету проекту “Український Інвестиційний Діалог”,  представник Канадсько-Української палати в Україні пані Емма Турос.

В презентації взяли участь представники всіх регіонів України, бізнесмени, державні службовці, представник ІУТП в Україні Людмила Ліщук та її фірма «Horse-Travel», представник Світового Конгресу українців в Україні Сергій Касьянчук та голова УВКР Михайло Ратушний.

В програмі презентації відбулася чудова виставка ювелірних робіт Класичного ювелірного Дому «Лобортас», партнера ІУТП. По закінченню урочистої частини більше ніж 100 учасників презентації та біля 30 представників українських та зарубіжних  ЗМІ мали можливість поспілкуватися в неформальному форматі, скуштувати страви іспанської кухні із іспанських продуктів, дегустувати іспанські вина та коньяк.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета у презентації взяв участь перший проректор КПБА, доктор богословських наук, професор протоієрей Олександр Трофимлюк, який звернувся до присутніх з вітальним словом, а також вручив президенту «Іспано-Української торгової палати для розвитку» Михайлу Петруняку орден архістратига Михаїла.

Основне завдання ІУТП – налагодження співпраці з партнерами Іспанії та України, професійне лобіювання у взаєминах із бізнесом та владою.

Президент Палати Михайло Петруняк висловив готовність робити із своєю командою, яка має більше 15 років досвіду роботи в Іспанії, все, щоб наблизити Україну до включення у Європейську Економічну Співдружність. Тому ІУТП ставить за мету розвиток економічних відносин, сприяння торгівлі й інвестиціям між Україною та Іспанією шляхом організації та підтримки торгових місій, семінарів та бізнес-конференцій задля поширення ділового досвіду.

Іспанська торгова палата в Україні має намір реалізовувати проекти з виходу українських компаній на ринок ЄС, а також підтримуватиме іспанський бізнес у нашій країні.

 "Ми є іспанською юридичною структурою... Ми є мостом між двома країнами і будемо працювати також в Україні, впроваджуючи і тут європейські стандарти ведення бізнесу й захисту інвестицій", - сказав Петруняк.

«Ми розуміємо, що зараз важко говорити про те, що іспанський інвестор піде в Україну в умовах війни, що зараз більше в нас роботи в напрямку допомоги українським підприємцям, які відкривають свій бізнес в Іспанії, сподіваючись таким чином використати час «на потім», коли в Україні запанує мир і наступить змога одразу ж почати працювати одночасно в обох країнах, а значить-мати в Європейському Союзі свою фірму і бути захищеними європейськими законами. Кожна людина має мати право вибору і Європа це право українцям дає», - констатував Михайло Петруняк.

Під час презентації відбулися  представлення кількох проектів, які уже започатковані ІУТП та українськими бізнесменами.

Допомогу в проведенні презентації надало Посольство України в Іспанії, а також українська фірма «ІМПЕКС ЛОГІСТІК».

Присутня на презентації голова торгового представництва Іспанії Май Абраін Родрігес заявила, що відкриття палати стане важливою віхою в інтеграції економік України і ЄС.

"Я рада відкриттю цього закладу, який допоможе розвинути відносини наших країн", - сказала Май Абраін Родрігес.

Було домовлено про відкриття представництва ІУТП в Україні в одному із бізнес-центрів Києва, а також про проведення спільного іспано-українського бізнес-форуму в Валенсії, в жовтні 2015 року.

Нагадаємо, торговий оборот між Іспанією й Україною за результатами 2014 становив 1,7 млрд дол., але ще й досі більшість іспанських фірм працювало із Україною через посередників із інших країн…

iutp1

iutp2

iutp3

iutp4

iutp5

iutp6

iutp7

iutp8

iutp9

iutp10

iutp11

iutp12

iutp13

iutp14

iutp15

iutp16

iutp17

iutp18

iutp19

iutp20

iutp21

iutp22

iutp23

iutp24

iutp25

iutp26

iutp27

iutp28

iutp29

iutp30

iutp31

iutp32

iutp33

iutp34

iutp35

iutp36

iutp37

iutp38

iutp39

iutp40

Більше інформації про презентацію ІУТП, виступ Президента ІУТП, фотовиставку  та відеозвіт презентації дивіться на нашому сайті та інших  українських та зарубіжних сайтах.